2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PALIW PŁYNNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowy zakup: oleju napędowego w ilości ok. 130 000 litrów, benzyny bezołowiowej PB 95 ok. 6 200 litrów dla pojazdów oraz sprzętu Gminnego Zakładu Komunalnego Sp. z o. o. w Bystrym oraz dla pojazdów Gminy Giżycko Wykonawca winien zapewnić Zamawiającym: 1) możliwość tankowania paliwa z dystrybutora Wykonawcy przez 24 godziny na dobę w obrębie granic administracyjnych miasta i gminy Giżycko, 2) możliwość tankowania bezgotówkowego z 30 dniowym terminem płatności, 3) monitoring stacji paliw podczas tankowania pojazdów, 4) możliwość tankowania pojazdów na stacji paliw za pomocą karty paliwowej kierowcy i CHIP-u pojazdu lub samej karty paliwowej,. 5) możliwość otrzymywania cotygodniowego wydruku osobno dla GZK Sp. z o.o. i Gminy Giżycko z tankowań, który zawierałby: - ilość pobranego paliwa, - datę i godzinę tankowania, - imię i nazwisko tankującego, - godzina tankowania, - numer rejestracyjny pojazdu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001