2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pozáručních servisních služeb výtahů, eskalátorů a travelátorů
Beschreibung: Předmětem zakázky je poskytování pozáručních servisních služeb – provádění periodické údržby a odborných zkoušek dle platných technických norem a oprav výtahů, eskalátorů a travelátorů umístěných v objektech letiště Praha/Ruzyně, přičemž pro zajišťování servisních služeb musí mít vybraný dodavatel zřízen non-stop dispečink se stálou službou a kontaktem 24 hodin denně.
Vorherige Bekanntmachung: 603653-2023
Interne Kennung: 0227008904
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Poskytování servisních služeb pro zařízení značky Schindler
Interne Kennung: 0227008904/Schindler
Los: LOT-0002
Titel: Poskytování servisních služeb pro zařízení ostatních značek než Schindler
Interne Kennung: 0227008904/Ostatní