See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van veegmachines, afvalinzamel- en containervoertuigen
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van veegmachines, achterladers, zijladers en haakarmvoertuigen met kraan Aanschaf van 2 veegmachines en 8 voertuigen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 34921100 Straßenkehrmaschinen, 42414000 Kräne, fahrbare Hubportale und Krankraftkarren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Levering van veegmachines Het leveren van 1 veegmachine in 2025 en 1 veegmachine in 2027.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Levering van achterladers Het leveren van 1 achterlader in 2026
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Levering van zijladers Het leveren van 1 zijlader in 2026 en 1 zijlader in 2027
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Levering van haakarmvoertuigen met kraan Het leveren van 5 haakarmvoertuigen waarvan 2 in 2025, 2 in 2026 en 1 in 2027.
Interne Kennung: 4