2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie bouwteamaannemer Hildebrand van Loonschool
Beschreibung: Christelijke Schoolvereniging Amsterdam-Zuid, locatie Hildebrand van Loonschool, is bezig met de voorbereiding voor vernieuwbouw op haar locatie aan de Hondecoeterstraat 6 in Amsterdam. Het Voorlopig Ontwerp wordt door het Ontwerpteam, bestaande uit een architect, constructeur, installatieadviseur (E & W installaties, akoestiek en bouwfysica) en bouwkostendeskundige opgesteld. Het Definitief Ontwerp wordt in bouwteamverband verder ontwikkeld. Het bouwteam bestaat uit het Ontwerpteam aangevuld met de bouwkundig aannemer. Na afronding van de DO-fase wordt het Technisch Ontwerp en Uitvoering gereed Ontwerp verder uitgewerkt en gerealiseerd in een Engineering & Build overeenkomst. Ten behoeve van de bijdrage aan het bouwteam en de uitvoering van de bouwkundige, constructieve en installatietechnische werkzaamheden is de Aanbestedende Dienst voornemens één Inschrijver (bouwkundig aannemer) te selecteren en heeft hiertoe een Europese niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgeschreven. Zie leidraad
Interne Kennung: 2250270
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 80100000 Grundschulunterricht
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bouwkundige, constructieve en installatietechnische adviesdiensten en bouwwerkzaamheden
Beschreibung: Zie Leidraad Zie leidraad
Interne Kennung: 1