2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verkeerseducatie 2026-2031
Beschreibung: Het doel van deze Aanbesteding van de Vervoerregio Amsterdam is door middel van een Europese Aanbestedingsprocedure een Raamovereenkomst af te sluiten met één gespecialiseerde dienstverlener voor het leveren van Verkeerseducatie voor kinderen van 0-18 jaar in de gemeentes van de Vervoerregio Amsterdam. Het leveren van Verkeerseducatie voor kinderen van 0-18 jaar in de gemeentes van de Vervoerregio Amsterdam. De gemeenten Aalsmeer, Amstelveen, Amsterdam, Diemen, Edam-Volendam, Haarlemmermeer, Landsmeer, Oostzaan, Ouder-Amstel, Purmerend, Uithoorn, Waterland, Wormerland en Zaanstad vormen samen de Vervoerregio Amsterdam.
Interne Kennung: 301151
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties tot verlenging