713387-2025 - Wettbewerb
Polen – Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie – Dostawa sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla jednostek organizacyjnych Zamawiającego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla jednostek organizacyjnych Zamawiającego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla jednostek organizacyjnych Zamawiającego - 6 pakietów asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/248/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37441100 Laufbänder, 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie, 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungZestaw do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych i dolnych - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/248/2025 - Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 37441100 Laufbänder
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungMultisensoryczny system terapeutyczny do kończyn- 2 szt. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/248/2025 - Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
Interne KennungDZP/248/2025 - Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungBieżnia do nauki chodu - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/248/2025 - Część nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungZestaw do treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/248/2025 - Część nr 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
BeschreibungAparat do masażu uciskowego - 5 szt. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP/248/2025 - Część nr 6