2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU Payroll - SCOL
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: • Het formele werkgeverschap van de flexibel in te zetten medewerkers, inclusief de loonbetaling en de afdracht van belastingen en sociale premies. • Het opstellen, beheren en beëindigen van arbeidsovereenkomsten. • Het correct toepassen van wet- en regelgeving op het gebied van arbeidsrecht, loonheffingen, sociale zekerheid en privacy. • Het bieden van een digitaal systeem voor het aanmelden, beheren en afmelden van medewerkers. • De tijdige en juiste verwerking van salarissen, inclusief vergoedingen, vakantiegeld en eventuele pensioenafdrachten. • Begeleiding en ondersteuning van medewerkers bij vragen over bijvoorbeeld contracten, loonstroken of arbeidsvoorwaarden. • Het periodiek aanleveren van overzichtelijke rapportages aan SCOL over onder meer personeelsinzet, kosten en verzuim. • Proactieve advisering over relevante wijzigingen in wet- en regelgeving. Het betreft een Raamovereenkomst voor twee (2) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Raamovereenkomst nog vier (4) keer te verlengen met één (1) jaar. In totaal kan deze opdracht dus zes (6) jaar duren. De Raamovereenkomst expireert ofwel na afloop van de contractjaren (mogelijk inclusief optiejaren) ofwel na overschrijding van de maximale opdrachtwaarde van € 2.500.000 exclusief BTW.
Interne Kennung: 2025-PAYR304023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Payroll
Beschreibung: Payroll dienstverlening
Interne Kennung: 1