2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarenonderhoud E&W installaties
Beschreibung: het meerjarenonderhoud aan zo’n 24 objecten en circa 110.000 m2 bruto vloeroppervlakte voor de elektrotechnische en werktuigbouwkundige discipline. Het betreft het uitvoeren gedurende vierenhalf jaren (plus twee maanden voor implementatie) Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: MO_E&W_01102025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31230000 Teile von Elektrizitätsverteilungs- oder -schalteinrichtungen, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Scholen met traditionele technische installaties Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vanwege de onderhoudstoestand, duurzaamheidsambitie en eventueel in combinatie met het gebruik van het gebouw zijn soms aanpassingen noodzakelijk aan een gebouw of element. Hiervoor zal NUOVO Scholen de opdrachtnemer, bij gebleken tevredenheid, uitnodigen een offerte uit te brengen, voor grotere opdrachten (met een te verwachte waarde groter dan de drempelwaarde van 100.000,= euro) in concurrentie.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Scholen met complexe installaties zoals WKO en warmtepompen e.d. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 2