See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEKSOWE UBEZEPIECZENIE ZAKŁADU UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PROMIENIOTWÓRCZYCH – PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE ZAKŁADU UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW PROMIENIOTWÓRCZYCH – PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE” 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 3.1. 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 3.2. 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 3.3. 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 3.4. 66514110-0 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych, 3.5. 66516100-1 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna: Część I: Ubezpieczenie mienia a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk (AR/PD), b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk (EEI). Część II: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia w zakresie dobrowolnym (OC) a) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia (OC). Część III: Ubezpieczenia floty pojazdów a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego b) ubezpieczenie autocasco z uwzględnieniem ryzyka kradzieży c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy pojazdu i pasażerów w związku z ruchem pojazdu d) ubezpieczenie assistance w zakresie podstawowym i rozszerzonym Część IV zamówienia – Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej osoby eksploatującej urządzenie jądrowe 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp w wysokości do: a) W części I do 20 % wartości zamówienia podstawowego, b) W części III do 20 % wartości zamówienia podstawowego. c) W części III do 50 % wartości zamówienia podstawowego. d) W części IV do 50 % wartości zamówienia podstawowego. 8. Zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia – część poufna.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie mienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia w zakresie dobrowolnym (OC)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Ubezpieczenia floty pojazdów
Los: LOT-0004
Titel: Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej osoby eksploatującej urządzenie jądrowe