See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa żywienia pacjentów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi żywienia pacjentów, w szczególności: przygotowywania z własnych produktów i codziennego dostarczania całodziennego wyży-wienia dla pacjentów hospitalizowanych w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Jerze-go Pióro w Dobrym Mieście /Zespół w Dobrym Mieście/ mającym swoje komórki organiza-cyjne w dwóch lokalizacjach: a) Oddział Chorób Wewnętrznych (OChW), Zakład Opiekuńczo – Leczniczy (ZOL), Zakład Opiekuńczo – Leczniczy Psychiatryczny (ZOLP) w Dobrym Mieście przy ul. Grunwaldzkiej 10b, b) Zakład Opiekuńczo Leczniczy (ZOLB), Zakład Opiekuńczo Leczniczy dla wenty-lowanych mechanicznie (ZOLR) w Barczewie przy ul. Niepodległości 9.
Interne Kennung: 5/TP/2025
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001