713445-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet – Dostawa licencji serwerowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji serwerowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji dostępowych CAL lub równoważnych, zwanych dalej „oprogramowaniem”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungZWiDIT.2611.41.2025.419.AMA[SKR-2025]
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje opcje w ramach niniejszego zamówienia (nazwa „zamówienia opcjonalne” w dokumentach zamówienia). Opcja przewiduje możliwość zamówienia dodatkowych licencji w ramach okresu obowiązywania Umowy, tj. do 18 miesięcy od dnia jej zawarcia, z zastrzeżeniem, że zamówienia w zakresie prawa opcji mogą być składane najpóźniej do dnia 30.11.2026 r. Szczegółowy opis opcji znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku nr 6 do SWZ - Wzór umowy. 2. Po dostarczeniu licencji objętych zamówieniem podstawowym, Zamawiający może skorzystać z prawa opcji polegającego na sukcesywnym składaniu zamówień na dostawę licencji (zwanych dalej: Zamówieniami), do wyczerpania maksymalnej liczby licencji wskazanej w § 2 ust. 1 pkt 2 Załącznika nr 6 do SWZ - Wzór umowy (prawo opcji) oraz w pkt 2 Załącznika nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zamówienie opcjonalne). 3. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a Wykonawca nie może rościć sobie prawa do realizacji dostaw i wynagrodzenia za te licencje w przypadku braku złożenia Zamówienia ze strony Zamawiającego. W zakresie prawa opcji, Zamawiający może zamawiać Licencje w dowolnej liczbie, jednym lub wieloma Zamówieniami tj. nie jest zobowiązany do wskazania w Zamówieniu minimalnego zakresu Zamówienia, jak również nie jest zobowiązany do zamówienia jakichkolwiek lub wszystkich licencji wskazanych w § 2 ust. 1 pkt 2 Załącznika nr 6 do SWZ - Wzór umowy (prawo opcji) oraz w pkt 2 Załącznika nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zamówienie opcjonalne). 4. W zakresie licencji w zakresie prawa opcji, Zamawiający może składać Zamówienia drogą poczty elektronicznej na adres osoby kontaktowej ze strony Wykonawcy wskazanej w § 13 ust. 2 Załączniku nr 6 do SWZ - Wzór umowy. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia Zamówienia w zakresie prawa opcji także w dniu zawarcia Umowy; 6. Realizacja Przedmiotu Umowy w zakresie prawa opcji odbywa się odpowiednio na warunkach określonych Umową, w tym w zakresie dotyczącym odbiorów, świadczeń gwarancyjnych, odpowiedzialności Wykonawcy.