713495-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Sporządzenie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych dla zadań realizowanych w ramach projektu MRN3 na terenie Nadleśnictwa Szprotawa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSporządzenie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych dla zadań realizowanych w ramach projektu MRN3 na terenie Nadleśnictwa Szprotawa
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń oraz decyzji w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3) na terenie Nadleśnictwa Szprotawa. 2. Opis prac (czynności) oraz zakres rzeczowy i lokalizacja przedmiotu zamówienia wynika z Załącznika nr 2. 3. Zakres rzeczowy zawarty w Załączniku nr 2 ma charakter szacunkowy. 4. Opis procedury dokonywania odbiorów prac wykonanych w ramach zakończonych etapów został zawarty w Załączniku nr 2 do SWZ. 5. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części („Pakiet”). Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące postępowania znajdują się w dokumentacji ogłoszenia w tym SWZ.
Interne KennungSAP.270.30.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 90714000 Umweltaudit, 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń oraz decyzji dla zadania "Budowa urządzeń retencyjnych małej retencji wodnej w zlewni Potoku Sucha”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń oraz decyzji w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3) na terenie Nadleśnictwa Szprotawa w I części zamówienia dla zadania "Budowa urządzeń retencyjnych małej retencji wodnej w zlewni Potoku Sucha”.
Interne KennungPAKIET I
LosLOT-0002
TitelWykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń oraz decyzji dla zadania "Budowa i odtworzenie śródleśnych oczek wodnych na terenie Nadleśnictwa Szprotawa"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń oraz decyzji w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3) na terenie Nadleśnictwa Szprotawa dla zadania pn. Budowa i odtworzenie śródleśnych oczek wodnych na terenie Nadleśnictwa Szprotawa.
Interne KennungPAKIET II