See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych od Gminy Miasto Szczecin
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki
Interne Kennung: 96/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44161000 Pipelines
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych od Gminy Miasto Szczecin.