713633-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Inversionsmikroskope – Pokročilý mikroskopický systém – Konfokální fluorescenční mikroskop 3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPokročilý mikroskopický systém – Konfokální fluorescenční mikroskop 3
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka pokročilého mikroskopického systému, který umožní kvantitativní snímání rychlých biologických procesů pomocí fluorescenční kamery s vysokým rozlišením a také kvantitativní snímání optických řezů pomocí konfokálního nástavce s více detektory pro tzv. spektrální Multiplexing s vysokým rozlišením. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace.
Interne Kennungvz00007929
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38513100 Inversionsmikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38519000 Verschiedene Bestandteile von Mikroskopen
5. Los
LosLOT-0001