See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regio Gooi en Vechtstreek - Vrijwillige transparantie - Voornemen tot verlenging van de bestaande overeenkomst inzake levering Elektriciteit 2026
Beschreibung: De huidige overeenkomsten betreffen de levering van elektriciteit ten behoeve van de Regio Gooi en Vechtstreek en de deelnemende organisaties. De overeenkomsten zijn oorspronkelijk tot stand gekomen via een Europese aanbestedingsprocedure en zijn op 18 juni 2021 gegund aan Greenchoice Zakelijk B.V.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000