2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego, ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Olszanka
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego, ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Olszanka. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.4.2025.MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego, ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Olszanka. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.