See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia warsztatów szkolnych na potrzeby kształcenia zawodowego w ramach projektu pod nazwą: Rozbudowa infrastruktury i doposażenie pracowni kształcenia zawodowego w Gminie Niepołomice
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest: Zakup i dostawa wyposażenia warsztatów szkolnych na potrzeby kształcenia zawodowego w ramach projektu pod nazwą Rozbudowa infrastruktury i doposażenie pracowni kształcenia zawodowego w Gminie Niepołomice. Dostawa pod adres 32-005 Niepołomice ul. Kolejowa 28 oraz szkolenie z obsługi sprzętu pierwszego wyposażenia zgodnie z załączoną specyfikacją : Zadanie Nr 1: Zakup i dostawa wyposażenia dydaktycznego warsztatów szkolnych oraz pracowni ruchu drogowego i środków transportu w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Zadanie Nr 2: Zakup i dostawa środków transportu - samochodu osobowego na potrzeby pracowni ruchu drogowego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 8 Zadanie Nr 3: Zakup i dostawa środków transportu - samochodu ciężarowego na potrzeby pracowni ruchu drogowego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Zadanie Nr 4: Zakup i dostawa wyposażenia sal dydaktycznych - wykładowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Zadanie Nr 5: Zakup i dostawa wyposażenia sal dydaktycznych - szkoleniowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Zamówienie ww. sprzętu komputerowego jest związane z realizowaną przez szkołę działalnością dydaktyczną. Odbierający jest placówką oświatową w rozumieniu art. 43 ust. 9 ustawy o podatku od towarów i usług (Dz. U.z 2017, poz. 1221 z późn. zm. ) - „Przez placówki oświatowe, o których mowa w ust. 1 pkt. 13 oraz art. 83, rozumie się szkoły i przedszkola publiczne i niepubliczne, szkoły wyższe i placówki opiekuńczo-wychowawcze” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje w szczególności: a) dostawę wraz z rozmieszczeniem sprzętu ( środków transportu) b) dostarczenie dokumentacji powykonawczej tj. protokołu odbioru ilościowego wyszczególniającego przedmiot dostawy, kart gwarancyjnych, certyfikatów, atestów, deklaracji zgodności oraz instrukcji użytkowania wyposażenia
Vorherige Bekanntmachung: 357379-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38548000 Fahrzeugarmaturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia dydaktycznego warsztatów szkolnych oraz pracowni ruchu drogowego i środków transportu w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Beschreibung: Zadanie polega na zakupie i dostawie wyposażenia dydaktycznego warsztatów szkolnych oraz pracowni ruchu drogowego i środków transportu w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego . Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje w szczególności: a) dostawę wraz z rozmieszczeniem sprzętu, b) dostarczenie dokumentacji powykonawczej tj. protokołu odbioru ilościowego wyszczególniającego przedmiot dostawy, kart gwarancyjnych, certyfikatów, atestów, deklaracji zgodności oraz instrukcji użytkowania wyposażenia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji
Interne Kennung: ZP.271.15.2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42995000 Reinigungsmaschinen, 42414210 Brückenkran, 43328100 Hydraulische Vorrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa środków transportu - samochodu osobowego na potrzeby pracowni ruchu drogowego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Beschreibung: Zadanie polega na zakupie i dostawie środków transportu - samochodu osobowego na potrzeby pracowni ruchu drogowego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego . Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje w szczególności: a) zakup i dostawę sprzętu ( środka transportu), b) dostarczenie dokumentacji powykonawczej tj. protokołu odbioru ilościowego wyszczególniającego przedmiot dostawy, kart gwarancyjnych, certyfikatów, atestów, deklaracji zgodności oraz instrukcji użytkowania wyposażenia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji
Interne Kennung: ZP.271.15.2025.2
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i dostawa środków transportu - samochodu ciężarowego na potrzeby pracowni ruchu drogowego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Beschreibung: Zadanie polega na zakupie i dostawie środków transportu - samochodu ciężarowego na potrzeby pracowni ruchu drogowego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje w szczególności: a) zakup i dostawę sprzętu ( środka transportu), b) dostarczenie dokumentacji powykonawczej tj. protokołu odbioru ilościowego wyszczególniającego przedmiot dostawy, kart gwarancyjnych, certyfikatów, atestów, deklaracji zgodności oraz instrukcji użytkowania wyposażenia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji
Interne Kennung: ZP.271.15.2025.3
Haupteinstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia sal dydaktycznych - wykładowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Beschreibung: Zadanie polega na zakupie i dostawie wyposażenia sal dydaktycznych - wykładowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje w szczególności: a) dostawę wraz z rozmieszczeniem sprzętu, b) dostarczenie dokumentacji powykonawczej tj. protokołu odbioru ilościowego wyszczególniającego przedmiot dostawy, kart gwarancyjnych, certyfikatów, atestów, deklaracji zgodności oraz instrukcji użytkowania wyposażenia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji
Interne Kennung: ZP.271.15.2025.4
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121200 Fotokopiergeräte
Los: LOT-0005
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia sal dydaktycznych - szkoleniowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Beschreibung: Zadanie polega na zakupie i dostawie wyposażenia sal dydaktycznych - szkoleniowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego . Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje w szczególności: a) dostawę wraz z rozmieszczeniem sprzętu,, b) dostarczenie dokumentacji powykonawczej tj. protokołu odbioru ilościowego wyszczególniającego przedmiot dostawy, kart gwarancyjnych, certyfikatów, atestów, deklaracji zgodności oraz instrukcji użytkowania wyposażenia Zamówienie ww. sprzętu komputerowego jest związane z realizowaną przez szkołę działalnością dydaktyczną. Odbierający jest placówką oświatową w rozumieniu art. 43 ust. 9 ustawy o podatku od towarów i usług (Dz. U.z 2017, poz. 1221 z późn. zm. ) - "Przez placówki oświatowe, o których mowa w ust. 1 pkt. 13 oraz art. 83, rozumie się szkoły i przedszkola publiczne i niepubliczne, szkoły wyższe i placówki opiekuńczo-wychowawcze" Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji
Interne Kennung: ZP.271.15.2025.5