See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie instrumentów finansowych w ramach osi priorytetowej I Powszechny dostęp do szybkiego internetu programu operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014–2020
Beschreibung: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Pożyczka” w ramach projektu pn. „Wdrożenie instrumentów finansowych w ramach osi priorytetowej I Powszechny dostęp do szybkiego internetu Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014–2020” cz. I–IX.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Pożyczka” w ramach projektu pn. „Wdrożenie instrumentów finansowych w ramach osi priorytetowej I Powszechny dostęp do szybkiego internetu Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014–2020” cz. I–IX. Część VII – obejmuje świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na utworzeniu i zarządzaniuInstrumentem Finansowym do kwoty 10 000 000,00 PLN brutto, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy wwysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego, nie niższej niż 18,71 %środków Wkładu Funduszu Funduszy, którego środki przeznaczone zostaną na wsparcie udzielone co najmniej2 przedsiębiorstwom telekomunikacyjnym/JST w ramach pożyczek o parametrach określonych w Przewodnikudla pośredników. Szczegóły w SIWZ.
Interne Kennung: DZZK/39/DPE/2019 cz. VII Aneks nr 1
Art des Auftrags: Dienstleistungen