2. Verfahren
Verfahren
Titel: Testování kybernetické bezpečnosti
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spočívající v komplexním zajištění bezpečnostního testování ICT prostředí resortu MPSV a jeho technických i netechnických součástí, a to buď v tomto prostředí, nebo za předem dohodnutých podmínek v prostředí dodavatele s tím, že výstupy poskytnuté z prostředí dodavatele musí být relevantní pro prostředí MPSV. Služby budou poskytovány na vyžádání a dle aktuálních potřeb zadavatele (testování dostupnosti, penetrační testování, testování bezpečnosti aplikací, testování metodami sociálního inženýrství apod.). Bližší specifikace plnění je součástí zadávacích podmínek. Zadavatel v souladu s ustanovením § 131 a násl. ZZVZ uzavře Rámcovou dohodu s jedním účastníkem na dobu určitou 4 roky, na jejímž základě budou uzavírány dílčí objednávky na poskytování služeb.
Vorherige Bekanntmachung: 48388-2022
Interne Kennung: VZ 21/2022 (III.Q/2025)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: v souladu s § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72254000 Softwaretests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72254100 Systemprüfung, 72800000 Computerrevision und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0001