713919-2025 - Auftragsänderung
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – dostawy obłożeń operacyjnych
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawy obłożeń operacyjnych
Beschreibungdostawy obłożeń operacyjnych według załącznika nr 1 do Umowy – FORMULARZ CENOWY – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA(pakiet nr 15) na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung88/ZP/2023
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0000
Beschreibungdostawy obłożeń operacyjnych według załącznika nr 1 do Umowy – FORMULARZ CENOWY – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA(pakiet nr 15)
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.