713934-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Entwicklung von IT-Software – Świadczenie opieki powdrożeniowej dla systemu SIMPLE.ERP w latach 2026-2028 dla Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie opieki powdrożeniowej dla systemu SIMPLE.ERP w latach 2026-2028 dla Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
BeschreibungŚwiadczenie opieki powdrożeniowej dla systemu SIMPLE.ERP w latach 2026-2028 dla Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Kontynuacja opieki powdrożeniowej umożliwi dostęp do obsługi potrzeb związanych z rozwojem eksploatowanego systemu informatycznego przez dedykowanych na potrzeby Zamawiającego wysoko wykwalifikowanych specjalistów SIMPLE.
Interne KennungAZP.260.111.2025.WR
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212517 Entwicklung von IT-Software
5. Los
LosLOT-0001