2. Verfahren
Verfahren
Titel: Catering GOO-opvanglocaties (Hotels)
Beschreibung: De gemeente Haarlem zoekt voor deze opvanglocaties een cateraar die zorgdraagt voor het, op de eigen locatie van de Opdrachtnemer, vers bereiden en daarna leveren, waar nodig warm, van het ontbijt, de lunch en de avondmaaltijden op de genoemde opvanglocaties van de gemeente Haarlem. Deze maaltijden worden minimaal tweemaal daags door Opdrachtnemer op de daarvoor aangewezen plek afgeleverd. Indien noodzakelijk kan ook de gemeente Zandvoort gebruik maken van de resulterende Overeenkomst. Dit kan bijvoorbeeld gebeuren op het moment dat de gemeente Zandvoort een nieuwe Opvanglocatie opent waar de betreffende dienstverlening noodzakelijk is. De Opdracht is geraamd voor de totale maximale looptijd van 2,5 jaar op €1.937.055,- voor beide locaties samen. Om rekening te houden met het opschalen van de dienstverlening, bijvoorbeeld als gevolg van het toevoegen van een locatie of het verhogen van het aantal maaltijden wordt de maximale waarde vastgesteld op 150% van deze raming en komt daarmee op €2.905.582,- voor de totale looptijd van 2,5 jaar voor beide locaties. Zoals ook in de herzieningsclausules zal worden aangegeven is het altijd mogelijk dat er locaties afvallen.
Interne Kennung: 20250184380
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Catering GOO-opvanglocaties (HOtels)
Beschreibung: Zie leidraad + bijlagen Zie leidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengopties indexering Herzieningsclausules (zie leidraad en overeenkomst)