713985-2025 - Ergebnis
Polen – Architekturentwurf – „Świadczenie usługi doradztwa technicznego oraz projektowania dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa” (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Świadczenie usługi doradztwa technicznego oraz projektowania dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa” (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi doradztwa technicznego oraz projektowania dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa” (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”. 3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zadania inwestycyjnego został zawarty w załączniku nr 1 do Zapytania ofertowego pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia” (dalej jako „OPZ”) oraz we Wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 5 do Zapytania ofertowego. Wykonawca jest zobowiązany realizować przedmiot zamówienia z uwzględnieniem Wytycznych środowiskowych dla dostawców oraz Kodeks dostawców E.ON, Instrukcje BHP (Załączniki nr 10, 11 i 12 do Zapytania ofertowego).
Vorherige Bekanntmachung543714-2025
Interne KennungEI/1375/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensW imieniu Green Future 1 sp. z o.o. (Zamawiający) postępowanie prowadzi: SEC Zgorzelec sp. z .o. o. ul. Groszowa nr 1, 59900 Zgorzelec. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów 70(1) - 70(4) ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. z 2024 r. poz. 1061, 1237 ze zm.). Postępowanie nie podlega przepisom ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn zm.). Postępowanie prowadzone jest zgodnie z wymaganiami określonymi w Zapytaniu ofertowym, Regulaminie obowiązującym u Zamawiającego oraz pkt 3.2 Wytycznych tj. w oparciu o Zasadę konkurencyjności. Wytyczne dotyczące kwalifikowalności wydatków na lata 2021-2027 z dnia 14 marca 2025 r. dostępne są pod linkiem: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/media /148730/Wytyczne_dotyczace_kwalifikowalnosci_wydatkow_na_lata_2021_2027_14_03_2025.pdf. Zamawiający prowadzi postępowanie posługując się Bazą konkurencyjności, która jest internetowym narzędziem dedykowanym Zasadzie konkurencyjności. Zasada konkurencyjności jest procedurą zobowiązującą Zamawiającego do przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia w sposób zapewniający zachowanie uczciwej konkurencji oraz równe traktowanie wykonawców, a także do działania w sposób przejrzysty i proporcjonalny. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”. Stosownie do powyższego Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Postępowanie może być odwołane na każdym etapie bez podania przyczyny.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi doradztwa technicznego oraz projektowania dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zintegrowana sieć dla innowacyjnej transformacji i dekarbonizacji ciepłownictwa” (UNITED HEAT); Etap II Budowa ciepłowni słonecznej”. Przedmiot zamówienia składa się z 3 (trzech) Faz: 1. Faza I zamówienia (Projektowo-inżynierska): Usługa doradztwa technicznego polegająca na: 1) przygotowaniu Projektu Podstawowego dla planowanego Zadania Inwestycyjnego wraz ze wskazaniem optymalnej technologii w zakresie kolektorów słonecznych, 2) przygotowaniu Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia oraz wystąpienie w imieniu Zamawiającego o Decyzję o Środowiskowych Uwarunkowaniach dla Zadania Inwestycyjnego; 3) wykonaniu Projektu Budowlanego (obejmującego projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany) ciepłowni słonecznej wraz z magazynem ciepła oraz uzyskaniu w imieniu Zamawiającego Pozwolenia na Budowę; 4) przygotowanie SWZ/zapytania ofertowego w zakresie technicznym oraz Programu Funkcjonalno - Użytkowego na potrzeby postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w ramach którego zostanie wyłoniony Generalny Wykonawca planowanego Zadania Inwestycyjnego 5) pomoc w przygotowaniu dokumentacji postępowania oraz przeprowadzeniu postępowania na wybór Generalnego Wykonawcy Zadania Inwestycyjnego w zakresie technicznym, 6) udział w wyborze Generalnego Wykonawcy Zadania Inwestycyjnego w zakresie technicznym. 2. Faza II zamówienia (Dokumentacja rozbiórkowa): Przygotowanie niezbędnej dokumentacji w celu uzyskania Pozwolenia na rozbiórkę obiektów budowlanych posadowionych na terenie inwestycyjnym i kolidujących z planowanym Zadaniem Inwestycyjnym oraz pozyskanie w imieniu Zamawiającego Pozwolenia na Rozbiórkę. 3. Faza III zamówienia (Nadzór autorski): Pełnienie przez Wykonawcę nadzoru autorskiego zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (Dz. U. z 2024 r. poz. 725 ze zm.) w czasie realizacji Zadania Inwestycyjnego zgodnie z Dokumentacją Projektową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz Zadania inwestycyjnego został zawarty w załączniku nr 1 do Zapytania ofertowego pn. „Opis Przedmiotu Zamówienia” (dalej jako „OPZ”) oraz we Wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 5 do Zapytania ofertowego. Wykonawca jest zobowiązany realizować przedmiot zamówienia z uwzględnieniem Wytycznych środowiskowych dla dostawców oraz Kodeks dostawców E.ON, Instrukcje BHP (Załączniki nr 10, 11 i 12 do Zapytania ofertowego).
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach Fazy I lub Fazy III Zamawiający jest uprawniony skorzystać z opcji: 1) Opcja do Fazy I – w przypadku konieczności powtórzenia postępowania na wybór Generalnego Wykonawcy, z przyczyn niezawinionych przez Wykonawcę – Zamawiający zakłada wydłużenie terminu realizacji Fazy I zamówienia o czas niezbędny na przeprowadzenie kolejnego postępowania na wybór Generalnego Wykonawcy, jednak nie więcej niż o 3 miesiące, 2) Opcja do Fazy III – w przypadku konieczności zwiększenia maksymalnej liczby wymaganych stawiennictw na terenie realizacji Zadania Inwestycyjnego z przyczyn niezawinionych przez Wykonawcę – Zamawiający zakłada zwiększenie liczby wymaganych stawiennictw Wykonawcy, jednak nie więcej niż o 3.