714005-2025 - Wettbewerb
Polen – Boote – Wykonanie i dostawa dwóch zestawów łodzi oraz systemu ich wyciągania dla potrzeb MGW w Zabrzu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie i dostawa dwóch zestawów łodzi oraz systemu ich wyciągania dla potrzeb MGW w Zabrzu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: „Wykonanie i dostawa dwóch zestawów łodzi oraz systemu ich wyciągania dla potrzeb MGW w Zabrzu”, będących składnikiem układu transportu na torze wodnym zlokalizowanym w wyrobiskach Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej. W ramach realizacji powyższego zadania należy wykonać, dostarczyć oraz zwodować dwa zestawy składające się z połączonych ze sobą dwóch łodzi, wykonanych na podstawie posiadanego przez Zamawiającego projektu, zatwierdzonego przez Polski Rejestr Statków S.A. - stanowiącego załącznik nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia wraz z dostawą i montażem systemu wyciągania łodzi w wyznaczonej lokalizacji zgodnie z projektem stanowiącym załącznik nr 2. W ramach realizacji powyższego zadania należy również skalkulować wszystkie koszty materiałów niezbędnych do wykonania instalacji elektroenergetycznej do zasilania systemu ładowania baterii akumulatorów zlokalizowanych na pokładzie przedmiotowych łodzi oraz systemu kierowania łodzi w porcie . W celu przygotowania oferty możliwa jest wizja lokalna na warunkach ustalonych w SWZ . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ z załącznikami.
Interne KennungZP/10/MGW/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34520000 Boote
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34500000 Schiffe und Boote, 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile, 51000000 Installation (außer Software), 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: „Wykonanie i dostawa dwóch zestawów łodzi oraz systemu ich wyciągania dla potrzeb MGW w Zabrzu”, będących składnikiem układu transportu na torze wodnym zlokalizowanym w wyrobiskach Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej. W ramach realizacji powyższego zadania należy wykonać, dostarczyć oraz zwodować dwa zestawy składające się z połączonych ze sobą dwóch łodzi, wykonanych na podstawie posiadanego przez Zamawiającego projektu, zatwierdzonego przez Polski Rejestr Statków S.A. - stanowiącego załącznik nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia wraz z dostawą i montażem systemu wyciągania łodzi w wyznaczonej lokalizacji zgodnie z projektem stanowiącym załącznik nr 2. W ramach realizacji powyższego zadania należy również skalkulować wszystkie koszty materiałów niezbędnych do wykonania instalacji elektroenergetycznej do zasilania systemu ładowania baterii akumulatorów zlokalizowanych na pokładzie przedmiotowych łodzi oraz systemu kierowania łodzi w porcie . W celu przygotowania oferty możliwa jest wizja lokalna na warunkach ustalonych w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2 do SWZ z załącznikami.