See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Management ZCHÚ KHK 2023-2026
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. Péče je rozdělena do pěti kategorií: kosení travních porostů, zpracování plánů péče, realizace a obnova značení těchto území včetně realizace a obnovy oplocenek, odborné ošetření dřevin a geodetické práce.
Vorherige Bekanntmachung: 40680-2024
Interne Kennung: CIRI/2022/351
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odborné ošetření dřevin
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. V rámci této kategorie jsou předmětem služby spočívající v odborném ošetření dřevin. Konkrétní podmínky jsou vždy stanoveny ve výzvě k podání nabídek. Oznámení se týká období 4Q/2024. V tomto čtvrtletí byly zadány dvě zakázky.
Interne Kennung: Kategorie D
Haupteinstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Los: LOT-0002
Titel: Realizace a obnova značení, realizace a obnova oplocenek
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. V rámci této kategorie jsou předmětem služby spočívající v obnově značení hranic těchto území a obnově oplocenek. Konkrétní podmínky jsou vždy stanoveny ve výzvě k podání nabídek. V období 4Q/2024 byla uzavřena smlouva pro lokality PP Lukavecký potok PP Červená Třemešná, PP Piletický a Librantický potok, Trotina.
Interne Kennung: Kategorie C
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421150 Bautischlerei-Einbauarbeiten ohne Metall
Los: LOT-0003
Titel: Geodetické práce
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území v Královéhradeckém kraji. V rámci této kategorie jsou předmětem služby spočívající v poskytování geodetických prací při určování hranic chráněných území. Konkrétní podmínky jsou vždy stanoveny ve výzvě k podání nabídek. V období 4Q/2024 byla uzavřena smlouva pro lokality PR U Císařské studánky a PR Skalecký háj.
Interne Kennung: Kategorie E
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros