71403-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – ŚWIADCZENIE USŁUG WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚWIADCZENIE USŁUG WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „ŚWIADCZENIE USŁUG WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH”. 2. Zamawijący dokonał podziału przedmiotu zamówienia na III Części: CZĘŚĆ I: „Świadczenie usług wywozu odpadów komunalnych z terenu kompleksu przy Szubińskiej 2 w Bydgoszczy”. CZĘŚĆ II: „Świadczenie usług wywozu odpadów komunalnych z terenu kompleksu przy Szubińskiej 105 w Bydgoszczy”. CZĘŚĆ III: „Świadczenie usług wywozu odpadów komunalnych z terenu kompleksu przy Potockiego 14 w Bydgoszczy”. 3. Wykonawca oświadcza, że zapoznał się z zakresem przedmiotu zamówienia, w tym z SWZ wraz ze wszystkimi załącznikami i uznaje je za wystarczające do realizacji przedmiotu umowy oraz nie zgłasza w tym zakresie żadnych uwag, a ponadto stwierdza, że nie zachodzą żadne przeszkody techniczne, prawne lub przeszkody innego rodzaju, uniemożliwiające lub utrudniające terminowe i bezusterkowe wykonanie przedmiotu umowy zgodnie z treścią umowy. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 5. Wszystkie załączniki stanowią integralną część SWZ. 6. GŁÓWNY PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA CPV 90500000-2 usługi komunalne Dodatkowy kod CPV 905110002 – wywóz odpadów 7. Przed złożeniem oferty zaleca się przeprowadzenie wizji lokalnej kompleksu, z którego odbierane będą odpady: 1. Nieprzeprowadzenie wizji lokalnej, w przypadku udzielenia zamówienia temu Wykonawcy, nie zwalnia Wykonawcy z obowiązku przestrzegania procedur oraz wykonywania innych czynności wskazanych w niniejszym opisie na etapie realizacji przedmiotowego zamówienia. 2. W celu przeprowadzenia wizji należy, nie później niż na 2 dni robocze przed planowaną wizytą, złożyć pisemny wniosek do Szefa Oddziału Zabezpieczenia Centrum Szkolenia Sił Połączonych Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego. 3. Dopuszcza się złożenie wniosku drogą faksową lub mailową. 4. W ww. wniosku musi znajdować się: 1) pełna nazwa firmy, 2) pełen adres firmy, 3) proponowany termin wizji lokalnej, 4) imię i nazwisko, nr dowodu osobistego oraz stanowisko w firmie osoby mającej dokonać wizji oraz imienne upoważnienie wystawione przez firmę (upoważnioną osobę) dla tej osoby (oryginał dokumentów należy złożyć Zamawiającemu najpóźniej przed przeprowadzeniem wizji). 5. Przeprowadzenie wizji lokalnej nastąpi w obecności pracownika Zamawiającego OZ JFTC. 14. Zamawiający informuje, iż zgodnie z zapisami § 49 decyzji Nr 107/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 18 sierpnia 2021 r. w sprawie organizowania współpracy międzynarodowej w resorcie obrony narodowej (Dz. Urz. MON 2021 poz. 177), w przypadku wskazania przez Wykonawcę cudzoziemców do przeprowadzenia wizji lokalnej, istnieje obowiązek uzyskania przez Zamawiającego pozwolenia na wstęp cudzoziemców na teren jednostki wojskowej. 15. W wyniku odmowy wstępu cudzoziemców Wykonawca dokona niezwłocznie zmiany składu personelu planowanego do przeprowadzenia wizji lokalnej. 16. Wzór protokołu z wizji lokalnej stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 17. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 18. Pozostałe warunki wykonania zamówienia określą projekty umów stanowiące załączniki nr 4A, 4B, 4C do SWZ. 19. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 poz. 1320 z późn. zm.). Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu do 30% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji wyczerpania kwoty, przeznaczonej na realizację zamówienia podstawowego, o której mowa w § 5 projektu umowy – załącznik nr 4A, 4B, 4C do SWZ – odpowiednio dla danej części. 20. Prawo opcji, o którym mowa w pkt. 19 niniejszego rozdziału realizowane będzie na następujących zasadach: 1) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; 2) ceny jednostkowe świadczonych dostaw w ramach prawa opcji będą takie same jak zamówienia podstawowego. 18. Zamawiający zastrzega sobie, iż część zamówienia, określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 2 pkt. 2
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług wywozu odpadów komunalnych z terenu kompleksu przy Szubińskiej 2 w Bydgoszczy”.
BeschreibungCZĘŚĆ I a. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych (segregowanych i niesegregowanych) wytwarzanych przez użytkowników kompleksu przy ul. Szubińskiej 2. b. Usługa będzie realizowana z podziałem na następujące zakresy: 1) Zakres A1 – usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów wytwarzanych przez JFTC. 2) Zamawiający informuje, że z danych historycznych Zamawiającego prognozowana ilość odpadów mierzona ilością plastikowych pojemników o pojemności 1100 litrów na odpady komunalne niesegregowane wynosi 54 szt./m-c, a na odpady komunalne segregowane wynosi 42 szt./m-c. 3) Wykonawca zobowiązuje się do podstawienia na swój koszt: a) obok budynku nr 9, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego: − minimum 7 plastikowych pojemników o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych niesegregowanych o kodzie 20 03 01; − minimum 3 plastikowe pojemniki o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodach 20 01 39, 20 01 40 i opakowaniowych o kodach 15 01 02 i 15 01 04; − minimum 2 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodzie 20 01 02 i opakowaniowych o kodzie 15 01 07; − minimum 2 plastikowe pojemniki o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodzie 20 01 01 i opakowaniowych o kodzie 15 01 01; b) obok budynku nr 12, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego:  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodach 20 01 39, 20 01 40 i opakowaniowych o kodach 15 01 02 i 15 01 04;  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodzie 20 01 01 i opakowaniowych o kodzie 15 01 01; c) na placu ćwiczeń, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego:  minimum 2 plastikowe pojemniki o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych niesegregowanych o kodzie 20 03 01;  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodach 20 01 39, 20 01 40 i opakowaniowych o kodach 15 01 02 i 15 01 04;  minimum 1 plastikowy pojemniki o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodzie 20 01 01 i opakowaniowych o kodzie15 01 01. 4) Zakres A2 – usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów wytwarzanych przez Oddział Zabezpieczenia Centrum Szkolenia Sił Połączonych Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego w Bydgoszczy. 5) Zamawiający informuje, że z danych historycznych Zamawiającego prognozowana ilość odpadów mierzona ilością plastikowych pojemników o pojemności 1100 litrów na odpady komunalne niesegregowane 13 szt./m-c, a na odpady komunalne segregowane wynosi 11 szt./m-c. 6) Wykonawca zobowiązuje się do podstawienia na swój koszt - obok budynku nr 1, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego:  minimum 2 plastikowych pojemników o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych niesegregowanych o kodzie 20 03 01;  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodach 20 01 39, 20 01 40 i opakowaniowych o kodach 15 01 02 i 15 01 04;  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodzie 20 01 02 i opakowaniowych o kodzie 15 01 07;  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodzie 20 01 01 i opakowaniowych o kodzie 15 0101.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na dodatkowe dostawy, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, o których mowa w art. 214 ust. 1 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji z art. 441 ust 1 ustawy Pzp zgodnie z § 5 załącznika nr 4A, 4B, 4C do SWZ – projektów umów oraz zgodnie z częścią III SWZ ust. 19. 3. Zamawiający przewiduje możliwość wznowienia postępowania. Zamawiający przewiduje możliwość wydłużenia terminu realizacji zamówienia na okres niezbędny do przeprowadzenia kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jednak nie dłuższy niż 3 miesiące.
LosLOT-0002
TitelŚwiadczenie usług wywozu odpadów komunalnych z terenu kompleksu przy Szubińskiej 105 w Bydgoszczy”.
BeschreibungCZĘŚĆ II a. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych (segregowanych i niesegregowanych) wytwarzanych przez użytkowników kompleksu przy ul. Szubińskiej 105. b. Zamawiający informuję, że z danych historycznych Zamawiającego prognozowana ilość odpadów mierzona ilością plastikowych pojemników o pojemności 1100 litrów na odpady komunalne niesegregowane wynosi 45 szt./m-c, a na odpady komunalne segregowane wynosi 36 szt./m-c. 1) Wykonawca zobowiązuje się do podstawienia na swój koszt: a) obok budynku nr 38, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego:  minimum 1 plastikowego pojemnika o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych niesegregowanych o kodzie 20 03 01,  minimum 1 plastikowego pojemnika o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodach 20 01 39, 20 01 40 i opakowaniowych o kodach 15 01 02, 15 01 04, b) obok budynku nr 3, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego:  minimum 3 plastikowych pojemników o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych niesegregowanych o kodzie 20 03 01,  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodzie 20 01 01 i opakowaniowych o kodzie 15 01 01,  minimum 3 plastikowych pojemników o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodach 20 01 39, 20 01 40 i opakowaniowych o kodach 15 01 02, 15 01 04,  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodzie 20 01 02 i opakowaniowych o kodzie 15 01 07, c) obok budynku nr 52, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego:  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych niesegregowanych o kodzie 20 03 01,  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodach 20 01 39, 20 01 40 i opakowaniowych o kodach 15 01 02, 15 01 04,  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodzie 20 01 01 i opakowaniowych o kodzie 15 01 01, d) obok budynku nr 155, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego: - minimum 1 plastikowego pojemnika o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych niesegregowanych o kodzie 20 03 01, e) obok budynku nr 157, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego: - minimum 1 plastikowego pojemnika o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych niesegregowanych o kodzie 20 03 01, f) obok budynku nr 148, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego:  minimum 2 plastikowych pojemników o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych niesegregowanych o kodzie 20 03 01,  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodach 20 01 39, 20 01 40 i opakowaniowych o kodach 15 01 02, 15 01 04,  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodzie 20 01 02 i opakowaniowych o kodzie 15 01 07.
LosLOT-0003
TitelŚwiadczenie usług wywozu odpadów komunalnych z terenu kompleksu przy Potockiego 14 w Bydgoszczy
BeschreibungCZĘŚĆ III a. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych (segregowanych i niesegregowanych) wytwarzanych przez użytkowników kompleksu przy ul. B. Potockiego 14. b. Usługa będzie realizowana z podziałem na następujące zakresy: 1) Zakres B1 – usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów wytwarzanych przez JATEC. 2) Zamawiający informuje, że z danych historycznych Zamawiającego prognozowana ilość odpadów mierzona ilością plastikowych pojemników o pojemności 1100 litrów na odpady komunalne niesegregowane wynosi 10 szt./m-c, a na odpady komunalne segregowane wynosi 9 szt./m-c. 3) Wykonawca zobowiązuje się do podstawienia na swój koszt obok budynku nr 149 w miejscu wskazanym przez Zamawiającego:  minimum 3 plastikowych pojemników o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych niesegregowanych o kodzie 20 03 01,  minimum 2 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodach 20 01 39, 20 01 40 i opakowaniowych o kodach 15 01 02, 15 01 04,  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodzie 20 01 01 i opakowaniowych o kodzie 15 01 01. 4) Zakres B2 – usługa w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów wytwarzanych przez NFIU, 3NSB, MP COE 5) Zamawiający informuje, że z danych historycznych Zamawiającego prognozowana ilość odpadów mierzona ilością plastikowych pojemników o pojemności 1100 litrów na odpady komunalne niesegregowane wynosi 15 szt./m-c, a na odpady komunalne segregowane wynosi 18 szt./m-c. 6) Wykonawca zobowiązuje się do podstawienia na swój koszt: a) przy głównym parkingu w okolicy wjazdu na kompleks, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego:  minimum 3 plastikowych pojemników o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych niesegregowanych o kodzie 20 03 01,  minimum 2 plastikowych pojemników o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodach 20 01 39, 20 01 40 i opakowaniowych o kodach 15 01 02, 15 01 04,  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodzie 20 01 02 i opakowaniowych o kodzie 15 01 07;  minimum 1 plastikowy pojemnik o pojemności 1100 litrów do gromadzenia odpadów komunalnych segregowanych o kodzie 20 01 01 i opakowaniowych o kodzie 15 01 01;