714154-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kuźnia Raciborska
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Kuźnia Raciborska
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie (poddanie odzyskowi oraz unieszkodliwianiu) odpadów komunalnych wytworzonych na nieruchomościach zamieszkałych znajdujących się na terenie Gminy Kuźnia Raciborska, takich jak: 1) „papier”, tj. papier i tektura, w tym odpady opakowaniowe z papieru i tektury, sklasyfikowane pod kodem 15 01 01, 2) „metale i tworzywa sztuczne”, tj. tworzywa sztuczne, w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych, sklasyfikowane pod kodem 15 01 02, 3) „szkło”, tj. szkło, w tym odpady opakowaniowe ze szkła, sklasyfikowane pod kodem 15 01 07 – opakowania ze szkła, 4) meble i inne odpady wielkogabarytowe”, sklasyfikowane pod kodem 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe, 5) popioły z palenisk domowych, sklasyfikowane pod kodem ex 20 01 99, 6) odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów sklasyfikowane pod kodem 17 01 01, 7) odpady zmieszane, tj. odpady pozostałe po wysegregowaniu frakcji zbieranych selektywnie, sklasyfikowane pod kodem 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, 8) odpady kuchenne ulegające biodegradacji, sklasyfikowane pod kodem 20 01 08 – odpady kuchenne ulegające biodegradacji; Odpady kuchenne przekazane do zagospodarowania dostarczane będą w workach lub luzem, 9) bioodpady stanowiące części roślin pochodzące z pielęgnacji terenów zielonych, ogrodów, parków i cmentarzy, sklasyfikowane pod kodem 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji /zielone, 10) odzież i tekstylia pod kodem 20 01 10, 20 01 11; Odpady odzież i tekstylia przekazane do zagospodarowania dostarczane będą w workach.
Vorherige Bekanntmachung591637-2025
Interne KennungIB.271.11.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, na podstawie art. 441 ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowanie opcji, o której mowa w przepisie art. 441 ustawy Pzp. Maksymalny zakres opcji obejmuje zwiększenie limitu odpadów o nie więcej niż 330 Mg. Skorzystanie z prawa opcji zostało szczegółowo ujęte w Projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 3 do SWZ.