2. Verfahren
Verfahren
Titel: BVID-module
Beschreibung: De BVID omvat het informatiesysteem, de randapparaten, modules (v.h.: zuilen), en koffers die onze KMar-collega’s gebruiken voor identiteitscontrole en –vaststelling. De BVID-module is het apparaat voor het adequaat monteren en gebruiken van de benodigde randapparatuur en BVID-werkplek, om met dit geheel m.b.v. de applicatie BVID biometrische gegevens van vreemdelingen en verdachten te registreren en een integraal persoonsbeeld te verkrijgen binnen de straf- en migratieketens. Deze modules zijn geïnstalleerd op politiebureaus en spelen een cruciale rol bij het voorkomen van identiteitsfraude en het waarborgen van een betrouwbare identiteitsvaststelling.
Interne Kennung: BVID-module3
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voorselectie, leidend tot 5 gesecteerde gegadigden, deze krijgen een concept Inschrijvingsleidraad en concept programma van eisen toegezonden, waarna deze op individuele basis met de geselecteerd gegadigde worden besproken. Daarna worden de definitieve aanbestedingsstukken opgesteld en gedeeld. De inschrijving gaat gepaard met een ontwerp van de BVID-module3 als een van de gunningcriteria.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31642000 Elektronische Suchgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 450
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Doorontwikkelen van de BVID-module3 tot (een) volgende versie(-s).