2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování právních služeb v oblasti ICT
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování právních služeb zejména v oblasti práva ICT a rovněž v oblasti práva zadávání veřejných zakázek, a to pro účely řešení projektů a veřejných zakázek zadavatele, které vyžadují úzkou právní specializaci a je v jejich případě nezbytné zajistit dostatečnou ochranu práv a oprávněných zájmů zadavatele. Jedná se zpravidla o projekty mnohdy také velmi rozsáhlé a právní poradenství je nutné koncentrovat do krátkého časového období, v němž není kapacitně možno zajistit potřebnou právní podporu interními zaměstnanci zadavatele. Bude se jednat o celou šíři právních služeb potřebných pro výkon činností v působnosti zadavatele v oblasti ICT, od přípravy zadávacích podmínek veřejných zakázek, zastupování zadavatel před soudy a jinými orgány a institucemi, až po právně poradenské služby (tzn. činnosti stanovené zákonem č. 85/1996 o advokacii, ve znění pozdějších předpisů). Zadavatel uzavřel rámcovou dohodu s třemi (3) účastníky.
Vorherige Bekanntmachung: 43269-2022
Interne Kennung: VZ 18/2022 (III.Q/2025)
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: v souladu s § 129 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung
5. Los
Los: LOT-0001