See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie Wykonawcy usług w zakresie utrzymania zieleni wysokiej na terenie Gminy Miejskiej Kraków w latach: 2025 – 2027, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie
Beschreibung: 1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne realizowanie usług, czynności i prac dotyczących utrzymania zieleni wysokiej na terenie Gminy Miejskiej Kraków w latach: 2025 – 2027, obejmujące w szczególności zakres opisany w zamieszczonym Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz opisany w załączniku do ZiS (zakresie prac wraz z kosztorysem) w obrębie parków położonych na obszarze Śródmieścia obejmującego dzielnice I, II, III, zieleń osiedlowa, zieleńce, ogródki jordanowskie, pasy drogowe, pozostałe tereny poza parkami zlokalizowane na terenie dzielnic I, II, III, XV. 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wzorem tabeli kalkulacyjnej (kosztorysie) został przedstawiony w Załącznikach A i B do ZiS. 2. Wykonawca powinien wypełnić oraz podpisać formularz oferty wraz z załącznikami lub złożyć ofertę odpowiadającą ich treści, przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego, a następnie przesłać poprzez pocztę elektroniczną na adres Zamawiającego: przetargi@zzm.krakow.pl lub zgodnie z Instrukcją składania ofert dostępną pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje. 3. Wykonawca musi dołączyć do oferty wszystkie dokumenty i oświadczenia oraz załączniki przedstawione w ZiS podpisane przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego. 4. Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymaganiami Zamawiającego określonymi w ZiS. 5. Warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy zawartych w ZiS.
Interne Kennung: NP.26.2.120.25.BT
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 03452000 Bäume
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy usług w zakresie utrzymania zieleni wysokiej na terenie Gminy Miejskiej Kraków w latach: 2025 – 2027, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie. 1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne realizowanie usług, czynności i prac dotyczących utrzymania zieleni wysokiej na terenie Gminy Miejskiej Kraków w latach: 2025 – 2027, obejmujące w szczególności zakres opisany w zamieszczonym Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz opisany w załączniku do ZiS (zakresie prac wraz z kosztorysem) w obrębie parków położonych na obszarze Śródmieścia obejmującego dzielnice I, II, III, zieleń osiedlowa, zieleńce, ogródki jordanowskie, pasy drogowe, pozostałe tereny poza parkami zlokalizowane na terenie dzielnic I, II, III, XV. 1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wzorem tabeli kalkulacyjnej (kosztorysie) został przedstawiony w Załącznikach A i B do ZiS.