See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky svislého dopravního značení a dopravně bezpečnostního zařízení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky svislého dopravního značení a dopravně bezpečnostního zařízení v souladu se zákonem č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů (zákon o silničním provozu), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o silničním provozu“), vyhláškou č. 294/2015 Sb., kterou se provádějí pravidla provozu na pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „vyhláškou č. 294/2015 Sb.“), a dle platných technických podmínek (TP) Ministerstva dopravy ČR. Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na 3 části. Zadavatel uvádí, že postupuje při zadání jednotlivých částí veřejné zakázky samostatně. Dodavatel může podat nabídku pro jednu či více částí. 1. část VZ Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky svislého dopravního značení v provedení v souladu se zákonem o silničním provozu, vyhláškou č. 294/2015 Sb. a TP 65 schválenými Ministerstvem dopravy ČR (štít značky lisovaný z ocelového pozinkovaného plechu FeZn, s dvojitým ohybem okraje po celém obvodu včetně rohů, profil „C“ AI, činná plocha z retroreflexní fólie - tř. R´1, R´2, R´3.). 2. část VZ Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky dopravně bezpečnostního zařízení, světelných signalizačních zařízení a signalizačních vozíků. Signalizační vozíky musí splňovat technické podmínky schválené Ministerstvem dopravy ČR - TP 58, 66, 85, 133, 142, 174. 3. část VZ Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky dopravně bezpečnostního zařízení – dopravní zařízení Z12, zejména zpomalovacích prahů a plastových obrubníků. Zpomalovací prahy musí splňovat technické podmínky schválené Ministerstvem dopravy ČR - TP 85.
Interne Kennung: VŘN0288
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34922000 Straßenmarkierungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky svislého dopravního značení a dopravně bezpečnostního zařízení - 1. část VZ
Beschreibung: 1. část VZ Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky svislého dopravního značení v provedení v souladu se zákonem o silničním provozu, vyhláškou č. 294/2015 Sb. a TP 65 schválenými Ministerstvem dopravy ČR (štít značky lisovaný z ocelového pozinkovaného plechu FeZn, s dvojitým ohybem okraje po celém obvodu včetně rohů, profil „C“ AI, činná plocha z retroreflexní fólie - tř. R´1, R´2, R´3.).
Interne Kennung: VŘN0288-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34922100 Straßenmarkierungen, 34992200 Verkehrsschilder, 34928471 Beschilderungsmaterial
Los: LOT-0004
Titel: Dodávky svislého dopravního značení a dopravně bezpečnostního zařízení - 2. část VZ
Beschreibung: 2. část VZ Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky dopravně bezpečnostního zařízení, světelných signalizačních zařízení a signalizačních vozíků. Signalizační vozíky musí splňovat technické podmínky schválené Ministerstvem dopravy ČR - TP 58, 66, 85, 133, 142, 174.
Interne Kennung: VŘN0288-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34922100 Straßenmarkierungen, 34928470 Beschilderung, 34928471 Beschilderungsmaterial, 34992100 Beleuchtete Verkehrsschilder, 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile