2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečení dodávek pohonných hmot pro roky 2024 - 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s dodavatelem na zabezpečení dodávek pohonných hmot včetně dopravy do místa plnění veřejné zakázky a uložení do úložiště pohonných hmot v místě plnění veřejné zakázky.
Vorherige Bekanntmachung: 729847-2023
Interne Kennung: ZN/31/Ř/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001