See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowego sprzętu neurochirurgicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa jednorazowego sprzętu neurochirurgicznego zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do zaproszenia i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do Zaproszenia. Zamówienie będzie realizowane w terminie 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy .Okres realizacji umowy może ulec skróceniu, jeżeli wartość umowy ulegnie wyczerpaniu przed upływem okresu na jaki została zawarta. Miejscem wykonania Zamówienia jest Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi ul. Kopcińskiego 22, 90-153 Łódź.
Interne Kennung: 20/WR/ZP/D/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa sprzętu neurochirurgicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa sprzętu medycznego zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w „Formularzu asortymentowo-cenowym” stanowiącym załącznik nr 2 do zaproszenia i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do Zaproszenia. Zamówienie będzie realizowane w terminie 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy .Okres realizacji umowy może ulec skróceniu, jeżeli wartość umowy ulegnie wyczerpaniu przed upływem okresu na jaki została zawarta. Miejscem wykonania Zamówienia jest Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi ul. Kopcińskiego 22, 90-153 Łódź.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zgodnie z zawartą umową