See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego - ZP-DI-33/25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ (odpowiednio dla 3 części) – Specyfikacji Technicznej - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej OPZ) oraz Projektowane Postanowienia Umowy (wzór umowy). Oferowany sprzęt musi w całości pochodzić z seryjnej produkcji, musi być fabrycznie nowy. Wszystkie sprzęty zasilane z sieci elektrycznej muszą być zgodne z polskimi standardami, tj. napięcie 230V. Jeżeli którekolwiek pozycje są klasyfikowane, jako niebezpieczne lub wymagają specjalnego użytkowania, pełna informacja na powyższy temat, wraz z oznaczeniami bezpieczeństwa, musi zostać podana w ofercie. Sprzęt musi pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego autoryzowanego przez producenta sprzętu. W momencie dostawy Zamawiający będzie mógł żądać potwierdzenia od Przedstawiciela Producenta sprzętu oświadczenia, że dostarczony sprzęt pochodzi z oficjalnego kanału dystrybucyjnego autoryzowanego przez producenta sprzętu.
Vorherige Bekanntmachung: 504921-2025
Interne Kennung: ZP-DI-33/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30231300 Bildschirme, 32250000 Mobilfunkgeräte, 32252000 GSM-Telefone
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 - Sprzęt komputerowy: Komputer przenośny Notebook typ 1; Komputer przenośny Notebook typ 2; Monitor 24” (16:9); Monitor 27” (16:9)
Interne Kennung: część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 - Komputer stacjonarny
Interne Kennung: część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3 - Telefon komórkowy A; Telefon komórkowy B;
Interne Kennung: część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte, 32252000 GSM-Telefone