See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO ORAZ WYPOSAŻENIE GABINETU CHEMII JEDNODNIOWEJ w ramach projektu „Poprawa oferty AOS w Warmińsko-Mazurskim Centrum Chorób Płuc” Współfinansowanego z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027, dla Priorytetu 10 Zdrowie, Działania 10.01 Infrastruktura zdrowia (Typ 3 Infrastruktura szpitali – opieka jednego dnia)
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego, w ramach projektu „Poprawa oferty AOS w Warmińsko-Mazurskim Centrum Chorób Płuc” współfinansowanego z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027, dla Priorytetu 10 Zdrowie, Działania 10.01 Infrastruktura zdrowia (Typ 3 Infrastruktura szpitali – opieka jednego dnia), jest dostawa sprzętu medycznego oraz wyposażenia gabinetu otorynolaryngologicznego i gabinetu chemii jednodniowej na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Centrum Chorób Płuc, obejmująca następujące pakiety: Pakiet 1 - Dostawa kabiny pletyzmograficznej Pakiet 2 - Dostawa foteli do chemii jednodniowej – 6 szt.
Interne Kennung: SZP.2422.43.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Dostawa kabiny pletyzmograficznej
Beschreibung: Dostawa kabiny pletyzmograficznej
Interne Kennung: Pakiet 1 - Dostawa kabiny pletyzmograficznej
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Dostawa foteli do chemii jednodniowej – 6 szt.
Beschreibung: Dostawa foteli do chemii jednodniowej
Interne Kennung: Pakiet 2 - Dostawa foteli do chemii jednodniowej-6 sztuk
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Menge: 6 Stück