714530-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Gemeente Vijfheerenlanden - Maaien bermen en watergangen 2026-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Vijfheerenlanden - Maaien bermen en watergangen 2026-2027
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is voornemens om het maaien van bermen en watergangen uit te besteden. De opdracht, voor een initiële periode van twee (2) jaar en een optie tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar, is opgedeeld in drie (3) percelen te weten: • Perceel 1 Leerdam, Schoonrewoerd, Oosterwijk, Kedichem; • Perceel 2 Vianen, Everdingen, Hoef en Haag, Hagestein, Zijderveld; • Perceel 3 Ameide, Sluis, Meerkerk, Lexmond, Leerbroek, Hei- en Boeicop, Tienhoven aan de Lek, Nieuwland. Voor elk perceel is een (RAW-) bestek opgesteld. -
Interne Kennung: IBMN-2025-VIJ-AH-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen, 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Perceel 1: Leerdam, Schoonrewoerd, Oosterwijk, Kedichem.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Perceel 2: Vianen, Everdingen, Hoef en Haag, Hagestein, Zijderveld.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Perceel 3: Ameide, Sluis, Meerkerk, Lexmond, Leerbroek, Hei- en Boeicop, Tienhoven aan de Lek, Nieuwland.
Interne Kennung: 3