714553-2025 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen – Dostawa instalacja i uruchomienie urządzeń do podawania cytostatyków dla SPWSZ w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa instalacja i uruchomienie urządzeń do podawania cytostatyków dla SPWSZ w Szczecinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa instalacja i uruchomienie urządzeń do podawania cytostatyków dla SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i w załączniku nr 1A do SWZ.
Interne KennungEP/220/85/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33112200 Ultraschallanlage, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1. – Dostawa, instalacja i uruchomienie kardiomonitorów (13 szt.)
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ oraz załączniku nr 1A do SWZ dla zadania nr 1.
Interne KennungEP/220/85/2025 - zadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie korzysta z prawa opcji
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2. – Dostawa, instalacja i uruchomienie pomp objętościowych (17 szt.)
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ oraz załączniku nr 1A do SWZ dla zadania nr 2.
Interne KennungEP/220/85/2025 - zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3. – Zakup pomp strzykawkowych (4 szt.)
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ oraz załączniku nr 1A do SWZ dla zadania nr 3.
Interne KennungEP/220/85/2025 - zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4. – Dostawa, instalacja i uruchomienie USG
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 4 zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ oraz załączniku nr 1A do SWZ dla zadania nr 4.
Interne KennungEP/220/85/2025 - zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte