71456-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Messestände – Ontwerpen, bouwen, verhuren en beheren van een beursstand nw
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerpen, bouwen, verhuren en beheren van een beursstand nw
Beschreibung: De aanbestedende dienst wenst middels deze aanbesteding met één leverancier die de beste prijs-kwaliteitverhouding heeft ingediend, een (raam)overeenkomst af te sluiten voor standbouw. De (raam)overeenkomst zal worden aangegaan voor een periode van 3 jaar, met de mogelijkheid tot eenmaal een optionele verlenging van 1 jaar. De beoogde ingangsdatum van de (raam)overeenkomst is mei 2025 Deze datum is een streefdatum. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. ROC Mondriaan kan geen vast aantal beurzen garanderen gezien de aard van de organisatie. ROC Mondriaan is altijd onderhevig aan studentenaantallen, aan- en afstoten van locaties en maatschappelijke ontwikkelingen. De inschrijver dient dus flexibel te zijn in de uitvoering van de opbouw en opslag van de stand en kan geen aanvullende voorwaarden stellen bij toename of afname van de gevraagde dienstverlening . Zie Deel A Beschrijvend document.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154100 Messestände
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Ontwerpen, bouwen, verhuren en beheren van een beursstand
Beschreibung: Ontwerpen, bouwen, verhuren en beheren van een beursstand Zie Deel A Beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt