714571-2025 - Wettbewerb
Polen – Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie – Zakup sprzętu wysokospecjalistycznego do pracowni kształcenia praktycznego w PANS w Koszalinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu wysokospecjalistycznego do pracowni kształcenia praktycznego w PANS w Koszalinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wysokospecjalistycznego do pracowni kształcenia praktycznego w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Koszalinie: 1) Egzoszkielet wspomagany do reedukacji chodu z funkcją elektrostymulacji - 1 szt. 2) Symulator wysokiej wierności czynności pielęgniarskich - 1 szt. 3) Fantom bariatryczny - 1 szt. 4) Zaawansowany fantom geriatryczny z osłuchiwaniem - 1 szt. 5) Zaawansowany fantom pielęgnacyjny młody dorosły / dorosły z osłuchiwaniem - 1 szt.
Interne Kennung6/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe
5. Los
LosLOT-0001
TitelEgzoszkielet wspomagany do reedukacji chodu z funkcją elektrostymulacji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest egzoszkielet wspomagany do reedukacji chodu z funkcją elektrostymulacji - narzędzie do rehabilitacji, które umożliwia trening chodu oraz umożliwia wykonywanie wielu aktywności wyprzedzających sam chód, tj.: przenoszenie masy ciała pomiędzy stronami, kroki do boku, chodzenie do tyłu oraz wykonywanie przysiadów. (1 szt.). Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2(a) do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 1
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelSymulator wysokiej wierności czynności pielęgniarskich
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest symulator pielęgniarski z pełnym osprzętem plus dodatkowo ze nakładana skórą osoby starszej mężczyzny, kobiety; osoby dorosłej mężczyzna, fantom brzucha ciężarnej, nakładka symulująca obrzęk kończyn dolnych oraz maski anafilaksji i udaru. (1 szt.). Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2(b) do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 2
Haupteinstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe
LosLOT-0003
TitelFantom bariatryczny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest fantom bariatryczny w komplecie z ranami odleżynowymi, zainfekowanymi, pooperacyjnymi, zanieczyszczonymi. (1 szt.). Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2(c) do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelZaawansowany fantom geriatryczny z osłuchiwaniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest fantom geriatryczny z osłuchiwaniem oraz dodatkowo zestaw nakładek symulujących obrzęk kończyn dolnych. (1 szt.). Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2(d) do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelZaawansowany fantom pielęgnacyjny młody dorosły / dorosły z osłuchiwaniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest fantom młody dorosły z osłuchiwaniem oraz dodatkowo nakładany brzuch ciężarnej. (1 szt.). Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2(e) do SWZ.
Interne KennungCzęść nr 5