2. Verfahren
Verfahren
Titel: De schoonmaak van lokalen en hun inhoud van verschillende gemeente en OCMW-gebouwen - Periode 2026 - 2030
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft het periodiek schoonmaken van de lokalen, inhoud en aanverwanten van verschillende gebouwen van de gemeente Huldenberg.
Interne Kennung: PPP02T-589/5189/FD 2025022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FD 2025022_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
714654-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP02T-589/5189/FD 2025022
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: FD 2025022_1
Aanvullende classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen