714686-2025 - Ergebnis
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Doorontwikkeling Fase III Digital Twin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDoorontwikkeling Fase III Digital Twin
BeschreibungHet doel is om een Raamovereenkomst te sluiten met maximaal vier (4) Opdrachtnemers voor de dienstverlening van het leveren van een scrumteam voor de uitvoering van Sprints. Aanbestedende dienst heeft een 'vaste' wens voor 20 Sprints voor de komende twee jaar, daarnaast verwachten we maximaal het dubbele aantal aan additionele Sprints tijdens de gehele looptijd. De verwachte maximale totale Opdrachtwaarde is €320.000,- tot €640.000,-.
Interne KennungC5200
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDe Opdracht wordt aanbesteed door middel van de Europese Openbare procedure.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212771 Entwicklung von allgemeinen Dienstprogrammen, 72212983 Entwicklung von Entwicklungssoftware
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe Opdracht is niet verdeeld in Percelen.
Interne Kennung1
714686-2025 - Result
Netherlands – IT services: consulting, software development, Internet and support – Doorontwikkeling Fase III Digital Twin
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: C5200
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72212771 General utility software development services, 72212983 Development software development services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1