See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en plaatsing zonnepanelen
Beschreibung: Overheidsgebouwen met een jaarlijks verbruik van meer dan 250 MWh zijn verplicht om zonnepanelen te plaatsen op hun locaties. IVAGO valt onder deze wettelijke verplichting. De inschrijver moet een totaaloplossing aanbieden (ontwerp, uitvoering en onderhoud). De levering en plaatsing van zonnepanelen gebeurt op 6 locaties en in totaal op 7 gebouwen eigendom van IVAGO. Van de inschrijver wordt o.a. verwacht: - structureel nazicht van de dragende structuren van de geselecteerde daken, dit om zekerheid te hebben dat de daken de door de inschrijver ontworpen installatie aankunnen - ontwerp, levering en plaatsing van een installatie van telkens 15 kWp, voorzien op de 6 recyclage parken steeds op het dak van de luifel KGA - AEEA - ontwerp, levering en plaatsing van een installatie van 145 kWp, voorzien op het dak van het magazijn en/of de wintergarage - leveren van vaste toegang- en valbeveiliging voorzieningen op elk dak in functie van het noodzakelijke onderhoud gedurende de levensduur van deze nieuwe installaties - monitoring en het nuttig geacht onderhoud van de nieuwe installaties om de opbrengsten ervan te kunnen garanderen IVAGO dient uiterlijk eind juni 2025 dit bestek te hebben toegewezen, voor uitvoering binnen de 9 daarop volgende maanden.
Interne Kennung: PPP0WP-187/5272/25.010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 25.010_1