71471-2026 - Ergebnis
Tschechien – Möbel – Dodávka typového nábytku pro dům s pečovatelskou službou v Praze Řepích
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka typového nábytku pro dům s pečovatelskou službou v Praze Řepích
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž interiérového vybavení pro dům s pečovatelskou službou v Praze Řepích.
Interne Kennung58 (53)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001