2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Raszynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Raszynie Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2025 roku ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z kabiną 6 – osobową na podwoziu z napędem miejskim 4 x 2 – GCBA dla Ochotniczej straży Pożarnej w Raszynie. Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów: - o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (Dz. U. z 2023 r., poz.1047, z późn. zm.) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. - Rozporządzenia Ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. z 2019 r. Poz. 594) W dniu odbioru faktycznego należy przedstawić właściwe zaświadczenie o przeprowadzonych badaniach technicznych dla pojazdów specjalnych
Interne Kennung: OSP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
Menge: 1 Stück