2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi sprzątania pływalni miejskich należących do Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania trzech pływalni miejskich należących do Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. Zamówienie podzielone jest na trzy części: - część nr 1: Usługi sprzątania Pływalni Miejskiej Atlantis (os. Batorego 101 w Poznaniu), - część nr 2: Usługi sprzątania Pływalni Miejskiej Winogrady (os. Zwycięstwa 124 w Poznaniu), - część nr 3: Usługi sprzątania Pływalni Miejskiej Chwałka (ul. Spychalskiego 34 w Poznaniu), - część nr 4: Usługi sprzątania Pływalni Miejskiej Grunwald (ul. Taborowa 4 w Poznaniu), 2. Usługi sprzątania realizowane będą w każdy dzień tygodnia, w godzinach wskazanych w załączniku nr 9 do SWZ. Zamawiający wymaga aby w każdej godzinie świadczenia usługi: pracowała minimum jedna osoba (dot. części 1-3)/ pracowały minimum dwie osoby (dot. części nr 4). Zamawiający będzie informował Wykonawcę najpóźniej do 15 dnia każdego miesiąca o przewidywanych dniach wolnych w kolejnym miesiącu, w których Wykonawca nie będzie świadczył usług sprzątania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi sprzątania Pływalni Miejskiej Atlantis
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9a do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy.
Los: LOT-0002
Titel: Usługi sprzątania Pływalni Miejskiej Winogrady
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9b do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Usługi sprzątania Pływalni Miejskiej Chwiałka
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9c do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Usługi sprzątania Pływalni Miejskiej Grunwald
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9d do SWZ.