714773-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z: Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (dalej zwanego „PSZOK”) oraz z nieruchomości zamieszkałych i z nieruchomości niezamieszkałych z wyłączeniem cmentarzy, położonych na terenie Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie, polegające na: zbieraniu, transporcie i przetwarzaniu odpadów, w tym przekazaniu odpadów do właściwej instalacji przetwarzania odpadów.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001