2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana 3 torów antenowych VHF systemu antenowego w obiekcie OR Chociwel
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana 3 torów antenowych VHF systemu antenowego w obiekcie OR Chociwel, obejmująca w szczególności: - demontaż istniejących trzech torów systemu antenowego VHF w skład których wchodzą: anteny firmy TELSA wraz z fiderami antenowymi, instalacjami uziemiającymi oraz zespołem ochronników przepięciowych (EMP) zainstalowanych w kontenerze. Utylizacja zdemontowanych materiałów należy do wykonawcy; - dostawę i instalację trzech torów antenowych VHF (antena, fider antenowy, instalacja uziemiająca, EMP); - wymianę kabla fiderowego w istniejącym torze antenowym UHF. *Zamawiający informuje, że nie dopuszcza dostaw / usług pochodzących z państw trzecich.
Interne Kennung: 111/MZP/2025/P/JGA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32344250 Funkanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana 3 torów antenowych VHF systemu antenowego w obiekcie OR Chociwel, obejmująca w szczególności: - demontaż istniejących trzech torów systemu antenowego VHF w skład których wchodzą: anteny firmy TELSA wraz z fiderami antenowymi, instalacjami uziemiającymi oraz zespołem ochronników przepięciowych (EMP) zainstalowanych w kontenerze. Utylizacja zdemontowanych materiałów należy do wykonawcy; - dostawę i instalację trzech torów antenowych VHF (antena, fider antenowy, instalacja uziemiająca, EMP); - wymianę kabla fiderowego w istniejącym torze antenowym UHF. *Zamawiający informuje, że nie dopuszcza dostaw / usług pochodzących z państw trzecich.