See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Re-integratiedienstverlening Rijk en Defensie
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft betrekking op re-integratiedienstverlening voor het Rijk en Defensie. Momenteel wordt door het Rijk gebruik gemaakt van een soortgelijke raamovereenkomst: ‘Re-integratietrajecten 2e spoor en 3e spoor en haalbaarheidsonderzoeken 2e spoor’, welke afloopt in januari 2026. Defensie draagt zorg voor de begeleiding van de re-integratie van zieke medewerkers van Defensie. De Casemanager staat de Re-integrant bij als regisseur van het re-integratieproces en beschikt daarvoor over diverse instrumenten. Defensie is op zoek naar een opdrachtnemer die deze instrumenten kan leveren waarbij de vorm kan worden getypeerd als ‘modules’. - Perceel 1 – Rijk: € 14.211.470,- - Perceel 2 – Defensie: € 6.510.840,-
Interne Kennung: 13204578
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Op basis van de samenstelling van de markt en het verwachte aantal inschrijvingen, is gekozen de opdracht door middel van een openbare procedure in de markt te zetten. Gewogen factor methode
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79611000 Arbeitsvermittlungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rijk - perceel 1
Beschreibung: Zie Beschrijvend Document € 14.211.470,-
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Defensie - perceel 2
Beschreibung: Zie Beschrijvend Document € 6.510.840,-
Interne Kennung: 2