2. Verfahren
Verfahren
Titel: usługi ochrony fizycznej terenu i mienia Zakładu Utylizacyjnego Sp. z o.o. w Gdańsku, odbiór i transport środków pieniężnych w formie inkasa, monitoring i grupa interwencyjna na PSZOK przy ul. Elbląskiej 66 w Gdańsku z podziałem na zadania
Beschreibung: usługi ochrony fizycznej terenu i mienia Zakładu Utylizacyjnego Sp. z o.o. w Gdańsku, odbiór i transport środków pieniężnych w formie inkasa, monitoring i grupa interwencyjna na PSZOK przy ul. Elbląskiej 66 w Gdańsku z podziałem na zadania
Interne Kennung: 61/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: monitoring i grupa interwencyjna na PSZOK przy ul. Elbląskiej 66 w Gdańsku
Beschreibung: monitoring i grupa interwencyjna na PSZOK przy ul. Elbląskiej 66 w Gdańsku
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0002
Titel: usługi ochrony fizycznej terenu i mienia Zakładu Utylizacyjnego Sp. z o.o. w Gdańsku, odbiór i transport środków pieniężnych w formie inkasa
Beschreibung: usługi ochrony fizycznej terenu i mienia Zakładu Utylizacyjnego Sp. z o.o. w Gdańsku, odbiór i transport środków pieniężnych w formie inkasa
Interne Kennung: zadanie 1