2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud sportparken Weert
Beschreibung: ‘Raamovereenkomst onderhoud sportparken Weert. Het betreft een raamovereenkomst met in hoofdzaak de volgende werkzaamheden: Het uitvoeren van algemeen onderhoud groen; Het uitvoeren van algemeen onderhoud sportvelden; Het uitvoeren specialistisch onderhoud sportvelden; Het uitvoeren van bijbehorende werkzaamheden. €500.000,- per jaar
Interne Kennung: 25-2418_rov1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst onderhoud sportparken Weert
Interne Kennung: 1